Targi spożywcze Foodexpo 2018 Vietnam w Ho Chi Minh (Sajgon)

W dniach 14-17 listopada 2018r odbyły się międzynarodowe targi spożywcze Foodexpo 2018 Vietnam w Ho Chi Minh (Sajgon).

Foodexpo 2018 Vietnam to największe targi spożywcze w Wietnamie. Na azjatyckiej edycji targów Foodexpo 2018 Vietnam w Sajgonie udział wzięło około pięciuset wystawców z ponad 20 krajów świata.

Uczestnicząc w tegorocznej edycji targów mieliśmy możliwość:

  • promocji marki naszego przedsiębiorstwa i marek naszych produktów na imprezie o międzynarodowej randze,
  • nawiązania relacji handlowych z potencjalnymi klientami z Wietnamu oraz z tej części Azji,
  • spotkań biznesowych, które stanowią najskuteczniejszy kanał promocji polskiej firmy i polskich produktów na arenie międzynarodowej.

BELiN jako jedna z piętnastu firm z Polski brała czynny udział w tym wydarzeniu. Podobnie jak ma to miejsce podczas innych tego typu wydarzeń naszym celem było zaprezentowanie się jako ekspert w produkcji herbatek ziołowych i owocowych.

Przedsięwzięcie realizowane było w ramach projektu „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu. Więcej informacji na temat wyjazdów na targi oraz misje można przeczytać na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, LINK.