Herbaty z certyfikatem UTZ
Pokaż więcej

Czym jest UTZ?

UTZ to globalny program certyfikacji, który stosowany jest dla takich surowców jak: kawa, herbata, kakao i orzechy laskowe. Zapewnia on, że produkty były pozyskiwane w sposób zrównoważony
z certyfikowanych plantacji.

Co stanie się, gdy będziesz codziennie pić rumianek?
Pokaż więcej

Rumianek to jedno z najczęściej stosowanych ziół. Znajduje on zastosowanie w naturalnej medycynie, a także kosmetologii. Zioło to wyróżnia się zawartością wielu cennych związków o właściwościach prozdrowotnych, warto zatem codziennie pić napar z rumianku. A co najważniejsze – napar ten może być spożywany nawet przez małe dzieci, a jedynym przeciwwskazaniem jest uczulenie na rumianek.

Zalety ziołowych herbatek
Pokaż więcej

Zioła od wieków były stosowane w naszej kulturze i nikt nigdy nie miał wątpliwości co do ich zbawiennego wpływu na nasz organizm. Nasi przodkowie leczyli się nimi, poprawiali sobie samopoczucie, a czasem, a może nawet często, zdobywali serca wybranków i wybranek. 

Magia nasion
Pokaż więcej

Nasiona czarnuszki i ostropest plamisty, choć od lat cenione na świecie, w Polsce nie są aż tak popularne. Zawierają jednak tak wiele cennych składników, że warto wprowadzić je do codziennej diety. Możliwości jest naprawdę dużo.

Suplementy diety dla każdego
Pokaż więcej

Prowadzisz zdrowy i aktywny tryb życia? Chciałbyś pozbyć się złych nawyków żywieniowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasi eksperci stworzyli serię herbatek ziołowo-owocowych, które pomogą Twojemu organizmowi w codziennych zmaganiach, doskonale uzupełniając jadłospis. Przygotowane przez nas suplementy diety to nie jest odpowiedź na aktualny „fit” trend. To odpowiedź na coraz bardziej świadome wybory konsumentów.