Suplementy diety dla każdego

Prowadzisz zdrowy i aktywny tryb życia? Chciałbyś pozbyć się złych nawyków żywieniowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasi eksperci stworzyli serię herbatek ziołowo-owocowych, które pomogą Twojemu organizmowi w codziennych zmaganiach, doskonale uzupełniając jadłospis. Przygotowane przez nas suplementy diety to nie jest odpowiedź na aktualny „fit” trend. To odpowiedź na coraz bardziej świadome wybory konsumentów.

Herbatki VITA TEA to idealne połączenie. Z jednej strony możemy rozkoszować się przepysznym naparem, a z drugiej odczuć korzyści płynące z działania specjalnie dobranych ziół i owoców najwyższej jakości. Tak więc zarówno nasze zmysły, jak i ciało, będą nam wdzięczne za ten wybór.

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile czasu w ciągu całego życia poświęcamy na jedzenie? Codziennie spożywamy trzy, cztery, a może nawet pięć posiłków dziennie. Do tego dochodzą owoce, przekąski, słodycze i napoje. Na temat prawidłowego odżywiania napisano już tysiące książek i poradników. Jedno jest pewne: nasz układ pokarmowy pracuje niemal nieustannie. To oczywiste, że czasem się buntuje i nie radzi sobie z każdym wyzwaniem. Herbatka ziołowo-owocowa DOBRE TRAWIENIE to pierwsza pomoc w takim wypadku.

W jednej saszetce zamknęliśmy zioła, które od lat znane są ze swoich właściwości wspomagających funkcjonowanie układu pokarmowego. Po napar z mięty, majeranku lub tymianku sięgały już nasze babcie, gdy tylko pojawiały się bóle brzucha czy niestrawność. W skład naszej  mieszanki wchodzi także owoc kolendry. Zawarte w nim olejki eteryczne stosuje się między innymi przy wzdęciach, dodając je do potraw czy napojów. Pomocny może okazać się także mniszek lekarski, który oczyszcza organizm ze zbędnych substancji, stymulując diurezę.