Targi InterFood Astana, 29-31 maja 2019 r.

W dniach 29 -31.05.2019 firma BELiN uczestniczyła w międzynarodowych targach „Interfood” mających miejsce w Nur- Sultan, stolicy Kazachstanu .

Organizatorem polskiego Stoiska Narodowego był Urząd Marszałkowski województwa wielkopolskiego, realizujący program promocji regionu firm z Wielkopolski w ramach programu unijnego Inteligentnych Specjalizacji : „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów oraz Przemysł Jutra”

Nasza firma miała doskonałą okazję zaprezentować swoje produkty gościom z różnych branż oraz państw tego regionu, jak również przeprowadzić rozmowy handlowe z przedstawicielami lokalnych sieci handlowych .

Na stoisko regionu Wielkopolski składały się propozycje handlowe łącznie 6-ciu firm z regionu, w tym dwie „nasze”, wyraźnie wyróżniając się na tle innych i przyciągając relatywnie największa liczbę zainteresowanych .

Podczas targów z wielu zapytań zostało wyselekcjonowane kilka poważnych, co poskutkowało złożeniem ofert zarówno do potencjalnych dystrybutorów jak i sieci handlowych z tego regionu Azji.

Zbadany został przykładowo rynek lokalny przez akcje „store check , w kazachskiej sieci handlowej „ Interfood” i określony obiecujący potencjał rynku w kategorii herbat i przypraw.

Najbliższy czas pokaże czy i jak produkty naszej firmy realnie wzbudziły zainteresowanie w tym regionie.

Więcej informacji jest dostępne pod poniżej podanymi stronami www:

https://www.umww.pl/

www.iw.org.pl

https://kazakhstan.trade.gov.pl/pl

www.interfoodastana.kz