Targi SIAL Paris 2022
Pokaż więcej

W dniach 15-19 października 2022 r. w Paryżu, podczas międzynarodowych targów spożywczych SIAL 2022, firma Belin Poland Sp. z o.o. miała okazję zaprezentować swój liczny asortyment na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego.

Nordic Organic Food Fair
Pokaż więcej

W dniach 17-18 listopada 2021 r. w Malmö odbyły się największe targi żywności ekologicznej organizowane w regionie skandynawskim – Nordic Organic Food Fair.

Nowa technologia
Pokaż więcej

Z dumą informujemy, iż dzięki współdziałaniu naszych konstruktorów, działu technicznego i działu rozwoju, a także współpracy z instytucjami nauki, uruchomiliśmy nowoczesną linię technologiczną do pakowania herbaty.

Podziękowanie dla WOŚP
Pokaż więcej

Jesteśmy naprawdę dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak fantastycznej akcji i przyczynić się do jej sukcesu. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Uzyskanie patentu
Pokaż więcej

Niewątpliwie, przepisem na sukces jest nieustanny rozwój. Firma BELiN świadoma tego, jako innowator nowoczesnych metod wytwarzania, może pochwalić się uzyskanym patentem na nowe rozwiązania technologiczne.

Gazele Biznesu 2017
Pokaż więcej

Miło nam poinformować, że kolejny raz znaleźliśmy się w szacownym gronie dobrze zarządzanych i stabilnych finansowo przedsiębiorstw – laureatów wydania 2017 rankingu „Gazele Biznesu”.

Spotkanie
Pokaż więcej

Podczas targów POLAGRA FOOD Wspólnicy firmy BELiN skorzystali ze sposobności osobistego spotkania z naszymi dostawcami i odbiorcami.

Targi POLAGRA 2017
Pokaż więcej

W dniach 25-28 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD.

Targi HITPOL
Pokaż więcej

Jak co roku Firma BELiN posiada swoje stanowisko na Targach sieci handlowej HITPOL . Jest to świetna okazja do pokazania nowych produktów, rozmów z Właścicielami sklepów oraz sprzedaży produktów przed sezonem zimowym.

Targi Polagra 2016
Pokaż więcej

W dniach 26-29 września 2016 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się Polagra Food, czyli Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych.